Dom

LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED linia produkcyjna fabryki

Orzecznictwo
Chiny LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED Certyfikaty
Chiny LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Czas dostawy jest szybki i bardzo ważny: produkty zawsze wysyłane odpowiadają zamówieniu. Ufam im, bo nigdy się z nimi nie zawiodłem.

—— Róża

Gdybym miał lub mógłbym dać mu 10 gwiazdek, ale mam tylko 5, mam nadzieję, że będę kontynuować negocjacje z nim. Polecam.

—— j *** a

Opracuj więcej fajnych masek na twarz i po lepszych cenach, abyśmy mogli sprzedawać twoje maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. Dzięki Ci

—— Daria

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Nasza fabryka powstała w 2010 roku, mamy 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Nasza fabryka znajduje się w prowincji Jiangsu.
  Obejmuje obszar 13 linii montażowych, w tym 5 linii automatycznych. I zostaną dodane 4 do 5 automatycznych linii w następnej połowie roku 2020.
  W zależności od zalet technicznych, dużego doświadczenia produkcyjnego i ścisłego systemu kontroli jakości, uzyskujemy zatwierdzenie wielu certyfikatów.
  Główny produkt: maska

 • OEM / ODM
  Główny produkt: Maska (w innym kształcie i do różnicy w użyciu), rękawiczki i produkty z włókniny.
  Profesjonalni projektanci i doświadczony technik zapewnią Ci właściwe rozwiązanie.

 • R & D


  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przekonani, że zapewniamy naszym klientom produkty wysokiej jakości, uczciwe ceny i profesjonalną obsługę. Aby rosnąć i umacniać się u naszych partnerów, zwracamy szczególną uwagę na wszelkie zapytania od któregokolwiek z naszych klientów. Zawsze traktujemy nasze zobowiązanie wobec naszych klientów jako pierwszy priorytet, ponieważ uważamy, że zadowolenie naszych klientów jest podstawą długoterminowego partnerstwa. Pracujmy razem dla lepszej przyszłości.

Szczegóły kontaktu
LINK-PP INT'L TECHNOLOGY CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Miss. Rachel wu

Tel: 86-18026685087

Faks: 86-0752-3161926

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)